
!@#$% over communicatie Nintendo & PlayStation lichtpunt in 2024
Phil Spencer doet zoals altijd opmerkelijke uitspraken
Nog geen account? Registreer hier
Als je de Peepshow van afgelopen dinsdag hebt bekeken, dan wist je dat deze special er aan zat te komen. Heb je dat stukje digitale content overgeslagen, dan weet je het nu. We hebben een special. Samen met Koos. Waar denkt hij dat het met de game-industrie naar toe gaat. dat er forse uitdagingen liggen voor alle partijen, dat is duidelijk. De industrie staat voor een flink aantal keuzes. Hoe kan men minder uitgeven en toch meer verdienen? Op welk type games zitten games te wachten? En hoeveel geld kan ik vragen voor een game? Koos ging met JJ in gesprek over de deze uitdagingen aan de hand van acht stellingen.
Om de discussie in goede banen te leiden, had JJ vooraf een achttal stellingen gemaakt. We hebben ze hier even voor je op een rij gezet:
Wat is de reactie van Koos op de bovengenoemde stellingen? Hoe beoordeelt hij de woorden en daden van PlayStation, Xbox en Nintendo? Wie zit op de juiste koers en wie moet er (drastisch) gaan bijstellen. Wat vindt hij van de prijs van de Switch 2, de rommelige koers van Xbox en het gebrek aan first party games bij PlayStation? Je gaat de antwoorden op al deze vragen krijgen in deze speciale editie van de Peepshow.